ביטוח מנהלים

"הדוד מאמריקה" של תוכניות הפנסיוניות.

הוא יקר, הוא מסתובב עם חליפה, הוא יודע מה הוא עושה פה – הוא מנהל.

ביטוח המנהלים נולד אי שם בשנות ה-40 של המאה שעברה במטרה להבטיח תוכנית פרישה יוקרתית לעובדים, בין אם הם מנהלים בכירים או עובדים זוטרים.

ביטוח המנהלים, או כפי שהוא נקרא בשפה המקצועית 'ביטוח חיים משולב עם חיסכון' עבר המון גלגולים. ולפני עידן השקיפות, חברות הביטוח הרוויחו מלא כסף מהמוצר הזה מה שגרם לביטוח המנהלים נזק תדמיתי חמור, בשילוב עם עוד כמה גורמים אין פלא שציבור החוסכים בחר במוצרים אחרים כמו קרן הפנסיה והגמל.

יחד עם זאת יש יתרונות רבים בביטוח המנהלים, התוכנית היא חוזה מול חברת ביטוח ואם יודעים לפעול נכון יש פה כמה יתרונות שלא קיימים אצל המתחרים.

בנוסף, גם דמי הניהול עודכנו והם בהחלט סבירים, בקיצור, לא לעשירים בלבד.

אם בדמי ניהול עסקינן, אנחנו רוצים לשלם לגוף שיידע לתת לנו תשואות גבוהות לאורך שנים ולכן יש הגיון לשלם דמי ניהול סבירים בכל תוכנית חיסכון שאנחנו בוחרים.

 

אז למה אצלנו?
אתם רוצים שיהיה לצידכם איש מקצוע שידע לנווט את החיסכון הפנסיוני שלכם ולהשתמש במוצרים הנכונים עבורכם.
רונן יסף, הבעלים של הסוכנות התחיל את דרכו בשנת 2009 צמח והתמקצע בעולם הפנסיוני והיום הוא בעל ידע עשיר שיכול לתת לכם ראש שקט.
ובעולם כל כך מסועף אתם צריכים איש מקצוע כזה.

מכיוון שהיום אין אנחנו יודעים מה תהיה הקצבה החודשית שלכם ברגע שתפרשו מהעבודה אנחנו צריכים לבצע פעולות שיאפשרו לכם להגיע עם המקסימום לגיל הפרישה – ולכן משקפת ביטוחים היא התשובה הנכונה עבורכם.